DSR Akademi, Exemplar Global onaylı bir eğitim sağlayıcısıdır.

S.S.S

Exemplar Global hakkında bilgi verir misiniz?

Exemplar Global, hem bireyleri hem de eğitim sağlayıcıları sertifikalandıran küresel bir organizasyondur. Exemplar Global, denetçilerin uygun şekilde yetkin olmalarını sağlamak için denetim kursları ve denetçi eğitimi sağlayıcıları için performans kriterleri belirler.

Exemplar Global, 2004 yılında U.S Registrar Accreditation Board (RAB) ile Quality Society of Australasia (QSA)’nın birleştirilmesi ile kuruldu. 2012’de RABQSA ve iNARTE birleşti ve Exemplar Global adını aldı. Amerika Birleşik Devletleri ve Avustralya’da ana ofisleri bulunan Exemplar Global’in, Brezilya, Malezya, Singapur, Güney Afrika ve Endonezya’da ofisleri bulunmaktadır. Exemplar Global, dünyadaki kalite profesyonelleri için lider kalite kuruluşu olan ASQ’nun bir üyesidir.

Daha fazla bilgi için: https://exemplarglobal.org

Ön kayıt nasıl yapabilirim?

Eğitim kayıt formunun tam olarak doldurulup DSR Akademi’ye iletilmesi ile başvuru yapılmış olur ve ön kayıt oluşturulur. Ön kayıt, eğitime katılım hakkı sağlamaz. Eğitim kayıt formumuzu indirmek için bize ulaşabilirsiniz.

Kesin kayıt nasıl yapabilirim?

Eğitim bedelinin tamamının ödenmesi ve ödeme dekontunun iletilmesi ile ön kayıt, kesin kayda dönüşür. Bir eğitimin son kayıt tarihi, başlangıç tarihinden 3 iş günü (online eğitimler için 7 iş günü) öncesidir.

Aldığım baş denetçi eğitimi uluslararası onaylı mı?

Baş denetçi eğitimlerimiz, Exemplar Global onaylıdır. Bu eğitimler uluslararası kabul görür.

Baş denetçi eğitimi sonunda herhangi bir sınav var mı?

Eğitimin sonunda yazılı bir sınav ile performans ölçülmektedir.